İmrahor.Net - Paylaşımla Gelen Dostluk

İmrahor.Net - Paylaşımla Gelen Dostluk (http://imrahor.net/)
-   Magazin Haberleri (http://imrahor.net/magazin-haberleri/)
-   -   Müsteşara "Kimsin Sen" Diyen Nihat Doğan, Yalvarıp Özür Diledi (http://imrahor.net/magazin-haberleri/3133-mustesara-quotkimsin-senquot-diyen-nihat-dogan-yalvarip-ozur-diledi.html)

dangeraus1 02-25-2017 06:45

Müsteşara "Kimsin Sen" Diyen Nihat Doğan, Yalvarıp Özür Diledi
 
FETÖ'den tutuklu gardiyanların mahkemeye takım elbise ile gelmesi üzerine görevli gardiyanlar hakkında 'alçaklar' dediği için kendine sert tepki gösteren [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Müsteşarı [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]'e "Sen kimsin. Müsteşar da neymiş. Kim tanır seni" diyen [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], akşam yayınladığı mektupla defalarca özür diledi. İpek'in eski Adalet Bakanı olduğunu bilmeyen Doğan'ın mektubu sosyal medyada da günün konusu oldu.
Bir TV programında FETÖ soruşturmasında yargılanan infaz koruma memurlarının adliyeye "şık" kıyafetlerle çıkarılmasını eleştirerek, "alçak gardiyanlar" ifadesini kullanan şarkıcı [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]'a [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Müsteşarı [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sert tepki göstermişti. Doğan, bunun üzerine dün tekrar televizyona çıkarak elini masaya vurup, "Sen kimsin. Müsteşar da neymiş. Kim tanır seni" ifadelerini kullandı.
"TERBİYE SINIRLARINI AŞTIM"
Ancak Doğan akşam ise sosyal medya hesabından defalarca özür diledi. Bir özür mektubu yayınlayan Doğan, "Sayın müsteşarım terbiye sınırlarını aştım. İnanın attığınız twiti anlamadan yorumladım" dedi.
"AYARI YİYİNCE ÇARK ETTİ"
Nihat Doğan'ın bu özürü, sosyal medyada da günün konusu oldu. Özellikle Ekşi Sözlük'te Doğan hakkında onlarca yorum yer aldı. Ekşi Sözlük yazarları "ayarı yiyince çark etti" yorumu yaptılar.
"HESABINI VERECEKSİN" DEMİŞTİ
Doğan'ın gardiyanlarla ilgili sözleri üzerine [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Müsteşarı [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı: "Bir TV kanalında, şarkıcı olduğu söylenen ve haber programına ne için katıldığı anlaşılamayan kişinin Ceza İnfaz Personelimize yönelik Ağır hakaretler içeren sözleri, sorumluluk bilinci ve üstün görev anlayışıyla görevini yerine getiren Personelimizi derinden üzmüştür. Bu şahsın Tüm Ceza İnfaz personelimize yönelik hakaret içeren sözler sebebiyle hukuk zemininde gereğine tevessül edilecektir."
İşte [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]'ın o özür mektubu;
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

undine 02-26-2017 11:17

Dilin kemiği yok.

dangeraus1 02-26-2017 11:51

''Tükürdüğünü yalamak'' :)


Şu Anki Saat: 04:20

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0